سیستم همکاری در فروش زیباسان

در سیستم همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی زیباسان  هر شخصی می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، بستری برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

گروه زیباسان چطورکار می کند؟

ما سیستمی برای شما فراهم کرده ایم که شما بعد از عضویت میتوانیدلینک اختصاصی خودتون ایجاد کنید بعد از ایجاد لینک با روشهای تبلیغاتی متفاوتی که در اختیار دارید میتوانید محصولات رو تبلیغ کنید و بعد از هر فروش مبلغ مشخصی که از قبل تعیین شده به شما تعلق خواهد گرفت

همکاری در فروش زیباسان

مزایایی سیستم همکاری در فروش زیباسان

بدون داشتن امکانات و سرمایه

همکاران فروش می‌توانند صاحبان یک فضای مجازی و آنلاین باشند که با تبلیغ محصولات لینک اختصاصی ساخته شده خود، از زیباسان درصد همکاری دریافت کنند.

بی‌نیازی از پشتیبانی مشتری

تمامی امور مرتبط با انبارداری ، بسته بندی و ارسال سفارشات و همچنین پشتیبانی مشتری به عهده زیباسان می باشد.

درآمد بی انتها در زیباسان

شما در گروه زیباسان یک درآمد بی انتها دارید که بستگی به فعالیت شما در فضای مجازی دارد. شما در زیباسان هیچ گونه محدودیت درآمد ندارید.

محصولات متنوع با پورسانت بالا

زیباسان شامل محصولات مختلفی در دسته های گوناگون و با قیمتهای متنوع می باشد و همچنین وبمسترهای با توان تبلیغاتی مختلف را پوشش دهد.

تسویه حساب سریع

در سیستم همکاری در فروش زیباسان تسویه حساب فوری و لحظه ای به درخواست کاربر با سقف درآمد حداقل 50.000 تومان انجام میگیرد.

پنل کاربری بسیار شفاف

در سيستم همکاري در فروش زیباسان امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل و از طریق کد رهگیری پستی میسر می باشد.

طرز کسب درآمد اینترنتی از زیباسان

معرفی زیر مجموعه به سیستم کسب درآمد زیباسان

با معرفی دوستان خود به سیستم کسب درآمد زیباسان 2 درصد از کل فروش آنها بدون کسر از پورسانتشان برای شما لحاظ خواهد شد.

افراد معرفی شده توسط آنها نیز سطح دو شما خواهند بود و از سطح دو 1 درصد کل فروش درآمد کسب خواهید کرد

تبلیغ محصولات، دریافت درصد همکاری

برای دریافت لینک همکاری و بنرهای تبلیغاتی مناسب وبسایت به پنل همکاری در فروش زیباسان مراجعه کنید ، زیباسان قابلیت گزارشاتی دقیق و شفاف در اختیار شما خواهد گذاشت تا در هر لحظه از میزان فروش و درآمد خود مطلع باشید. به محض دریافت سفارش مشتری، پورسانت فروش به حساب وبمستر واریز می گردد و می توانید درخواست واریز تمام مبلغ خود را به ما بدهید

ثبت نام و دریافت کد اختصاصی

ما سیستمی روان برای شما فراهم کرده ایم که شما بعد از عضویت میتوانید یک لینک اختصاصی ایجاد کنید یا  بنر های موجود در پنل کاربری خود استفاده کنید و با روشهای تبلیغاتی متفاوتی که در اختیار دارید میتوانید محصولات را تبلیغ کنید.

من سایت یا کانال و یا صفحه اینستگرام ندارم چه کار باید بکنم؟

سیستم ما برای اشخاصی که دارای سایت یا کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام هستند طراحی شده است، اما اشخاصی که این امکانات را ندارند هم می توانند در سیستم عضو شده و در سایت های تبلیغ رایگان و … به معرفی و فروش محصولات بپردازند. ما سیستمی برای شما فراهم کرده ایم که شما بعد از عضویت میتوانید یک لینک اختصاصی برای خودتون ایجاد کنید بعد از ایجاد لینک با روشهای تبلیغاتی متفاوتی که در اختیار دارید میتوانید محصولات رو تبلیغ کنید و بعد از هر فروش مبلغ مشخصی که از قبل تعیین شده به شما تعلق خواهد گرفت.

از کجا و چطور شروع کنم؟

بسیار سادست! با چند کلیک ساده ثبت نام کنید، لینک اختصاصی خودتان را ایجاد کنید، همچنین لینک اختصاصی تمام محصولات را دریافت کنید، با استفاده از تصاویر و توضیحات ، محصولات را به مشتریان خود معرفی کنید. با فروش هر محصول پورسانت آن را دریافت کنید. توصیه می شود در رسانه هایی مثل اینستاگرام یا تلگرام نیز تبلیغ کنید. زیباسان پا به پای شما بنر ها و تبلیغات محصولات را آماده خواهد کرد و کار بسیار آسانی برای این امر دارید.

سیستم همکاری در فروش زیباسان

[uap-login-form]

[uap-register]